Kilolu Ve Göbekli Kadınlar Nasıl Giyinmeli

  • 27 Ekim 2016
  • 738 kez görüntülendi.
Kilolu Ve Göbekli  Kadınlar Nasıl Giyinmeli

Kilolu Ve Göbekli  Kadınlar Nasıl Giyinmeli

Kilolu Ve Göbekli  Kadınlar Nasıl Giyinmeli: Bugün ki ele aldığımız konuda kilolu bayanların nasıl giyinmesi gerektiğine dair oldu. Kilolu kadınlar nasıl giyinmeli? Sorusunun elbette yanıtı Bilgisuyu.com adresindedir.

Her vücut tipine göre şık ve görünmek istediğiniz gibi gösterecek kıyafet seçenekleri vardır. Önemli olan bu kıyafetleri bulup güzel bir şekilde kombin etmektir. Bu tip durumlarda iyi seçim güzel kombin ile Kilolu kadınlarında kendilerine yakışacak ve herkes tarafından beğenilecek bir giyim modası olabilir.

Kilolu Kadınlar Nasıl Giyinmeli

1. Tüyolar: Yapılan araştırmalarla birlikte siyah kıyafetlerin kiloları sakladığı ve olduğundan daha zayıf gösterdiğini görüyoruz. Bu yüzde kilolu kadınlarımızın ilk etap da siyah kıyafetler tercih etmesini tavsiye ediyoruz.

Kilolu Kadınlar Nasıl Giyinmeli

2. Tüyolar: Tam üzerinize oturan kıyafetlerden ziyade daha bol kıyafetler tercih edebilirsiniz. Bunlarda kiloları saklamak için başvurabileceğiniz bir yöntemdir.

Kilolu Kadınlar Nasıl Giyinmeli

3. Tüyo: Kilolu kadınların jean seçimleri boot-cut olursa bu onları daha seksi ve zayıf gösterecektir. Bunu da bir yere not alın deriz.

Kilolu Kadınlar Nasıl Giyinmeli

4.Tüyo: Sürekli sabit renkleri tercih etmektense farklı ve cıvıl cıvıl dediğimiz renkleri de tercih edebilirsiniz. Fazla desenli olmayan ama farklı renklerde olan kıyafetlerde sizin için idealdir.

Kilolu Kadınlar Nasıl Giyinmeli

Kendinizi Koyu Renklere Mahkum Etmeyin

Kilo sorununuz var diye kendinizi koyu renklere mahkum etmeyin. Kilonuzun ağırlıklı olduğu bölgede koyu rengi, canlı bir renkle kombine edin. Geniş basenleriniz varsa üst kıyafetiniz mutlaka parlak renkte olsun.

Üst bölgesi kilolu kadınlar kayık yaka yerine (v) yakayı tercih etsin. Enine çizgili, beyaz ve iri desenli bluzlardan kaçının; boyuna çizgili kıyafatlerden yana olun. Asimetrik çizgiler de zayıf görünmede çok etkili olacaktır.

Aksesuarlarınıza Dikkat  Ediniz

Büyük aksesuarlar ve boyna sarılar  fularlar gözü yanıltarak vücudunuzu olduğumuzdan ince gösterir. Büyük kolyeler takarak hem modayı takip etmiş hem de zayıf görünmüş olacaksınız. Basen bölgesi geniş kadınlar için kalçayı saran dar pantolanlardan ziyade boru paça pantolonlar; etekte ise kloş ya da dar etekler ideal.

Koyu renk makyaj tıpkı kıyafette olduğu gibi suratınızı inceltir.Saç ne kadar kabarıksa yüzü o kadar küçük görünür.Perçemde yanlardan düz fön yüzü ince gösterirken; tepeden toplanmış atkuyruğu suratınızı sivrileştirir zayıf görünmenize yardımcı olur.

Göbekli ve beli kalın kadınlar göbek ortasından pantolon tercih etsinler. Yüksek ya da düşük bel pantolondan kaçınsınlar.Sert kumaşlardan uzak durun. Yumuşak, hafif ve vücudunuzda kayan kumaşı tercih edin. Böylelikle vücudun genel hatlarını kapatın.Unutmayın her kadın güzeldir.Yeter ki kendinize yakışanı bilin ve doğru kombinasyon yapın. Kilo asla mutlu  yaşamaya engel değildir, Buna müsaade etmeyin

 

Bizleri Takip İçin Buraya Tıklayarak Facebook Fan Sayfamızı Beğenebilirsiniz…

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ